“Газ України” виграв суд у сєвєродонецького “Азоту”

Київський апеляційний господарський суд підтвердив рішення Господарського суду м. Києва за позовом ПАТ “Сєвєродонецьке об’єднання Азот” до ДК “Газ України”. Про це повідомили у прес-службі Київського апеляційного госпсуду.

Так, у квітні 2015 р. ПАТ “Сєвєродонецьке об’єднання Азот”, що входить до холдингу Ostchem (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF), звернулося до Господарського суду м. Києва з позовною заявою до ДК “Газ України” НАК “Нафтогаз України” про визнання договору поставки природного газу (в обсязі до 1 625 800 тис. куб. м) недійсним.

Рішенням суду першої інстанції у справі №910/8472/15-г у задоволенні позовних вимог відмовлено в повному обсязі. Не погоджуючись з винесеним рішенням, ПАТ “Сєвєродонецьке об’єднання Азот” звернулося з апеляційною скаргою.

“Дослідивши матеріали, наявні у справі, апеляційний суд дійшов висновку, що суд першої інстанції дав належну оцінку доказам у справі і виніс законне обґрунтоване рішення. Мотивуючи своє рішення тим, що ПАТ “Сєвєродонецьке об’єднання Азот” не довело наявність тих обставин, з якими закон пов’язує визнання угод недійсними”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, наприкінці червня КАГС зобов’язав “Азот” виплатити “Газ України” і “Нафтогазу” 410 млн грн.

источник http://www.gasua.com/ru/news/4873.html

Напишіть відгук