Вартість послуг

Інформація про наші послуги
Визначення вартості наших робіт за конкретним проектом – окрема процедура з обов’язковою участю в ній клієнта і нас.
Ми пропонує Вам декілька форм роботи з нами:

  1. Укладається договір на право ексклюзивного продажу Вашого об’єкта. Ми будемо працювати з Вашим об’єктом протягом певного часу, обумовленого в договорі, і це означає, що крім нас продажем не зможе займатися ніхто інший. Наша винагорода за позитивний результат роботи по супроводу Вашої угоди, як правило, складає від 3 до 15% від тієї ціни, за яку об’єкт буде проданий, але не менше 1500 доларів США. У будь-якому випадку, ми окремо з кожним клієнтом обговорюємо всі деталі щодо взаємовигідної співпраці.
  2. Ви можете замовити рекламне місце на нашому сайті. Реклама Вашого об’єкта продажу і місце розташування на нашому сайті будуть продумані нашими фахівцями з реклами та запропоновані Вам. Переваги такої реклами в тому, що в ній дається Ваша пряма контактна інформація, тобто всі потенційні клієнти будуть звертатися безпосередньо до Вас. І оцінити результат від такої реклами Ви зможете самостійно. Вартість даної послуги – 150 доларів США на місяць, а на розміщення реклами строком на три місяці і більше надається знижка.

Звертайтеся, будь ласка, до нас по будь-якому питанню, яке Вас цікавить, а також якщо Ви зацікавилися даними пропозиціями.
Відділ інформації:
e-mail: info@biz-consalt.com
З повагою і найкращими побажаннями,
Консалтингова група «УкрБізнесКонсалтінг».

Напишіть відгук