Оцінка землі

Землевпорядні і землеоціночні роботи

Особливістю сучасного етапу розвитку економіки України є започаткування процесу переходу у приватну власність самого об’ємного і цінного ресурсу України – землі. Вперше нинішнє покоління громадян України і покоління підприємців, які представляють інтереси юридичних осіб, мають унікальну можливість і право, якого не мали ні радянські підприємства, ні наші батьки і діди. Суть цього права полягає в можливості отримання у приватну власність земельної ділянки для ведення комерційної або виробничої діяльності.

Приватизація (викуп) земельної ділянки для ведення власного бізнесу має кілька важливих економічних переваг. Насамперед, це наявність власності, яку можна використовувати як високоліквідний матеріальний актив. Економічний виграш від приватизації земельної ділянки під власним бізнесом можна прорахувати протягом 3 хвилин. Візьміть вартість орендної плати, яку Ви платите за земельну ділянку за рік як орендар, і порівняйте з розміром земельного податку, який Ви будете платити як власник земельної ділянки. Шляхом простих арифметичних дій Ви побачите, що викуплена земельна ділянка почне зменшувати видаткову частину Вашого бюджету через півтора-два роки. Також слід врахувати, що розмір земельного податку може збільшуватися пропорційно збільшенню індексу інфляції, а розмір орендної плати в 99 із 100 випадків приймається вольовим і часто необґрунтованим рішенням органу виконавчої влади або місцевого самоврядування. Таким чином, ризики за непрогнозованими витратами на використання земельної ділянки в разі її викупу зводяться до мінімуму.

ПП «УкрБізнесКонсалтінг» виконує всі роботи технічного і юридичного характеру щодо приватизації земельних ділянок приватними юридичними особами. Підставою для виконання землевпорядних та землеоціночних робіт є Ліцензія Державного комітету із земельних ресурсів серії АА №399424 від 27.10.2002 року. В своєму штаті підприємство має 8 сертифікованих фахівців з землеоціночних робіт і 4 спеціалістів-землевпорядників. Організація має в своєму розпорядженні сучасні технічні засоби для виконання комплексу робіт по приватизації земельних ділянок.

Головною і визначальною особливістю ПП «УкрБізнесКонсалтінг» є можливість виконання всього комплексу робіт, а саме:
• Виготовлення проектів відведення земельних ділянок
• Інвентаризація земельної ділянки
• Виконання експертної оцінки
• Виготовлення технічної документації та державного акта.

Клієнт отримує в особі ПП «УкрБізнесКонсалтінг» єдиного виконавця на весь період приватизації (викупу) земельної ділянки. Це дозволяє економити кошти і час за рахунок відсутності неузгодженостей між етапами приватизації. Економія фінансових коштів при використанні комплексного підходу з одним виконавцем досягає 20%, а економія часу – до 3 місяців.

Напишіть відгук