Польща надасть Україні кредит на €100 млн

Гроші підуть на фінансування експорту товарів та послуг з Польщі в Україну

Уряд Польщі схвалив текст договору, який передбачає надання Україні кредиту на суму €100 млн.

Польща надасть Україні кредит на €100 млн Фото: epochtimes.com.ua

Про це йдеться на офіційному сайті кабінету міністрів Польщі.

“Польський уряд прийняв рішення надати Україні кредит у €100 млн на фінансування експорту товарів та послуг з Польщі в Україну, в тому числі, на модернізацію транспортної прикордонної інфраструктури і будівництво українсько-польських прикордонних переходів”, – наголошується в заяві.

Також повідомляється, що дана ініціатива підтверджує прихильність Польщі в наданні допомоги іншим країнам і зміцнює позиції країни в якості донора, що повинно бути позитивно оцінено в країнах ОЕСР.

Як повідомляв iPress.ua, 4 вересня Президент України Петро Порошенко запросив польського колегу Анджея Дуду приїхати з візитом до України.

Раніше Анджей Дуда запропонував українському колезі Петру Порошенку новий формат мирних переговорів щодо ситуації в Донецькій і Луганській областях за участю найсильніших європейських держав і країн-сусідів, зокрема Польщі.

ЄС у свою чергу відповів, що проти будь-яких змін переговорних форматів щодо ситуації в Україні, йдеться як про мінський формат, так і про нормандський.

Раніше Анджей Дуда повідомив, що під час свого першого візиту до Берліну, який розпочинається сьогодні, має намір обговорити з канцлером Німеччини Ангелою Меркель варіанти посилення тиску на Росію.

Президент Польщі Анджей Дуда виступив проти “заморожування” російсько-українського конфлікту.