Яценюк розповів, скільки в України грошей на рахунках і в резервах

За словами прем’єр-міністра, на рахунках уряду 65 мільярдів гривень, резерви – $ 12 мільярдів

Арсеній Яценюк під час розширеного засідання уряду наголосив, що Кабмін завдяки проведеним реформам, а також співпраці з міжнародними фінансовими організаціями та урядами країн накопичив достатню “фінансову подушку” для протидії зовнішнім викликам.

Яценюк розповів, скільки в України грошей на рахунках і в резервах Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на конференції Центру європейської політики в Брюсселі. Фото: Андрій Кравченко / прес-служба Кабміну / DYVYS

Про це повідомляє “УНІАН”.

Він повідомив, що на поточний момент на єдиному казначейському рахунку накопичено близько 30 млрд грн, на валютних рахунках уряду – 35 млрд грн, а золотовалютні резерви Національного банку становлять близько 12 млрд дол.

“Звичайно, ситуація не світових ринках не може не викликати стурбованості. Це і Китай, і Казахстан, і Росія. І тому Україна має бути готова до всіх викликів, які зараз існують у фінансовій системі, – сказав Яценюк. – Але ми з початку року провели необхідну роботу, системно і ретельно робили все необхідне для накопичення фінансового ресурсу. Станом на сьогоднішні на єдиному казначейському рахунку у нас 30 млрд грн. Крім того, на валютних рахунках уряду – 35 млрд грн. Золотовалютні резерви НБУ становлять $ 12 млрд “.

Як інформував iPress.ua, прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк прогнозував введення Росією повного ембарго на український агроекспорт з 2016 року через набуття чинності угоди про зону вільної торгівлі України з Європейським Союзом.

Голова Кабміну повідомив, що в Харкові субсидіями забезпечені лише 50% сімей, які цього потребують.

Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк доручив голові Державної фіскальної служби Роману Насірову вжити невідкладних заходів щодо погашення податкової заборгованості перед бюджетом.